Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Firmamız Müteahhitlik Hizmetleri ile birlikte, Gayrimenkul Proje Geliştirme Bir arazinin sahibi ya da yatırımcısı için imar planını, fiziksel özelliklerini ve ekonomik olanaklarını, pazar odaklı bir yaklaşımla değerlendirerek arazinin durumunu incelemek ve arazide geliştirilebilecek yatırımın türüyle ilgili tavsiyelerde bulunmaktır. Temel kararların geliştirilmesinden sonra yatırım için bir fizibilite çalışması hazırlamak Arıcı İnşaat’nın hizmetleri arasında yer almaktadır.

 

Projelendirme

Siz hayal edin, uzman ve deneyimli çözüm ortaklarımızla birlikte, Arıcı İnşaat olarak biz projelendirelim.

 

Proje Yönetimi

Bir inşaat projesinin zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak için tasarlanmış bir yönetim hizmetidir. Proje yönetimi, müşteri ile görevlendirilen Arıcı İnşaat arasında yakın işbirliğini gerektirir.

 

Kentsel Dönüşüm

        Arıcı İnşaat olarak kentsel dönüşüm, kentteki sorunlu alanların belirlenip, sağlıklı ve de yaşanabilir hale getirilmesi amacı ile yeniden yapma veya sağlıklı hale getirmek için uygulama yapılması anlamına geliyor. Kısaca kentsel dönüşüm kentin dokusunu bozan sorunların giderilmesi oluyor. Bu şekilde de kaçak yapılaşmanın önüne geçilmesi. depreme dayanıklı olmayan, ekonomik ömrünü doldurmuş binaların yeniden yapılarak olası doğal afetler sonucu oluşacak zararların en aza indirilmesi amaçlanıyor.

        Yapılara değer katarken ekolojik dengeyi önemsiyoruz...

Bizlerle iletişime geçmek ister misiniz ?